DERMAPLUS MD® medikal dermokozmetik ürünleri ; Tüm ciltte yaygın olarak rastlanan ve gözle görülebilir cilt tahribatlarını gidermek ve önlemek için tasarlanmıştır. Medikal ürünleri; güneş ışınlarının yol açtığı deformasyonlar, hiperpigmentasyon (kloazma, melasma, çil), akne,rosacea gibi cilt endikasyonlarının tedavisine odaklanmış reçete destekli, sağlıklı cilt sistemleri olarak geliştirilmiştir.

Dermacover minerals, %98 oksijen geçirgen, SPF 30 mineral güneş koruyucu kapatıcı fondötendir. Temel olarak cildin tüm dokularına oksijen geçirgenliği sağlayan üçlü silika retiküler taşıyıcı sistem. FDA’nın cilt iyileştirici faktör olarak sınıflandırdığı ‘’Dermal Solunum Faktörü’’ (Biodynes), hücrelerin oksijen geçirgenliğini sağlar. Dermacover Minerals Foundation Blemish Control ve Antiaging olarak 2 ayrı özellikte kapatıcı formlara sahiptir. Toplam 12 renkten oluşmaktadır.

Cilt tiplerinin sorunlarına yönelik ürünler kullanıldığı gibi saç tiplerininde sorunlarına yönelik ürün yelpazesi kullanılması önemlidir. Dört saç bakım serisi bulunan PERFECT.ME Boyalı Saçların sorunlarına sık fön çektiren matlaşmış saçların sorunlarına saç dermatiti ve ince saç görünümü sorunlarına yönelik içeriği ve saç dökülme sorunlarına yönelik hacim sağlayan ürünü ile içinde paraben ve zararlı kimyasallar barındırmadan yumuşak içeriklerle formülize edilmiş olan ürün yelpazesine sahiptir.

Devrim Yaratan Dermal Dolgu, Çapraz Bağlı Hyaluronic Asit, Kalıcılığı arttıran peptit kompleksleri içerir, Klinik olarak kanıtlanmıştır. REVOFIL, yaşlılık belirtisi gösteren ciltlerin remodelasyonu için biomimetik peptitler içeren ilk dermal dolgudur ve alanının öncüsüdür. REVOFIL bilhassa yüz ve doku remodelasyonu için tasarlanmıştır. Hekim kullanımı içindir.

DR. CYJ Hair Filler saçın yeniden çıkmasını ve saçlı derinin yeniden yapılanmasını sağlayan yenileyici peptid kompleksi ve büyüme faktörleri ile formülize edilmiş bir dolgudur. Hekim kullanımı içindir.

Kalıcılığı arttıran peptit kompleksleri içerir, Klinik olarak kanıtlanmıştır. AQUASHINE, PROSTROLENE kırışıklığa karşı gençleştirici hyaluronic asid, multi-vitamin ve amino asit ile bioaktif içerenleri bünyesinde bulunduran bir dolgudur. Göz Altı Işıltı Liftingi ile Saten Yüz Dolgusu biomimetik patentli peptitler ile teknolojisinin en iyisi olarak kabul görülen Naturel Beauty with Peptide Sustained Release teknoloji etkin çözümü sağlayan dolgudur. Hekim kullanımı içindir.